🍃 FRESH MAX dipované boilies

Sú dostupné vo všetkých príchutiach k štandartným FRESH MAX boilies. Vybrať si môžeš z veľkostí 16mm a 21mm v praktických baleniach. FRESH MAX boilies sú našimi vôbec prvými a dodnes s obľubou vyrábanými boilies už od roku 2002.

FRESH MAX dipované boilies sú dostupné vo všetkých príchutiach k štandartným FRESH MAX boilies. Vybrať si môžeš z veľkostí 16mm a 21mm v praktických baleniach. FRESH MAX boilies sú našimi vôbec prvými a dodnes s obľubou vyrábanými boilies už od roku 2002. Rolujeme ich podľa pôvodných receptúr s dodržaním tradičných technologických postupov pri výrobe. Dipované boilies FRESH MAX sú už dostatčne dlho zaliate a nasiaknuté enzymatickými dipmi FRESH MAX a pripravené k okamžitému použitiu. Oceníš ich najmä v období skorej jari, kedy sa teplota vody pohybuje pod 10 stupňov celzia, prípadne na kratších vychádzkach alebo pri love vyžadujúcom rýchlejšie zábery od rýb nachádzajúcich sa na lovnom mieste a v jeho okolí. 

Potrebuješ ďalšie info?

Neváhaj a napíš nám, prípadne zavolaj na jedno z telefónnych čísiel, ktoré nájdeš TU Radi ti zodpovieme tvoje otázky a pomôžeme s výberom