Boilies

Zodpovedne stojíme za kvalitou všetkých našich produktov a vynakladáme MAXimálne úsilie, aby sme Ti poskytli čo najviac informácií a profesionálne poradenstvo. Správny výber produktu je jedným z dôležitých faktorov pre úspešný lov. Nám na tvojom úspechu úprimne záleží...

Pri výrobe našich Boilies kladieme od samého začiatku dôraz na kvalitu použitých komponentov, originalitu a v neposlednom rade na vyváženú chuť, vôňu a nutričnú hodnotu výsledného produktu. V kaprárskom svete nie je tajomstvom že kapor je vybavený niekoľkými receptormi na rozpoznávanie nielen vôní ale aj chutí. Tieto receptory aktívne využíva na identifikáciu a skúmanie potenciálnych zdrojov potravy. Preto je pre nás výsledná chuťová vyváženosť rovnako dôležitá, ako tá nutričná či esenčná. Ak patríš medzi náročnejších rybárov, ktorý si potrpia na kvalite, si na správnom mieste. Boilies FRESH MAX a 3D-MAX uspokoja aj tých najnáročnejších kaprárov. Želáme ti pokojný a ničím nerušený výber toho najlepšieho.


Pomôžeme s výberom!

Neváhaj a napíš nám, prípadne zavolaj na jedno z telefónnych čísiel, ktoré nájdeš TU Radi ti zodpovieme tvoje otázky a pomôžeme s výberom.