🍃FRESH MAX Boilies

FRESH MAX Boilies patria medzi náš TOP produkt a zároveň sú našimi vôbec prvými, dodnes vyrábanými boilies už od roku 2002 s oficiálnym uvedením na trh v roku 2007. Rolujeme ich podľa pôvodných receptúr s dodržaním tradičných technologických postupov. S hrdosťou môžeme povedať, že ide o excelentné hotovky vyrábané jedinečnou technológiou 🍃 BIO-NATUR...

FRESH MAX boilies patria medzi náš TOP produkt a zároveň sú našimi vôbec prvými a dodnes vyrábanými boilies už od roku 2002 s oficiálnym uvedením na trh v roku 2007. Rolujeme ich podľa pôvodných receptúr s dodržaním tradičných technologických postupov pri výrobe. S hrdosťou môžeme povedať, že ide o excelentné hotovky vyrábané technológiou BIO-NATUR. Toto fenomenálne boilies vychádza z kedysi veľmi obľúbených mrazených boilies, ktorých výrobu sme spustili pred viac ako dvadsiatimi rokmi. Neobsahujú žiadne vysoko objemové suroviny! Svojim charakterom sú takmer identické s mrazenými boilies, a sú vhodné ako na dlhodobé kŕmenie, tak aj na krátkodobé vychádzky. Všetky boilies z rady FRESH MAX majú vyvážený obsah prvotriednych rybích múčok (v pomere viac ako 50%), originálnych extraktov, mliečnych proteínov, enzýmov, hydrolyzátov, tepelne upravených vtáčich zobov a konope. Obsahujú celé vajcia vrátane škrupín, originálne a nezameniteľné kombinácie exkluzívnych esencií, rôznych druhov korenia a špičkových tekutých potráv typických pre MAX Carp. Vo finálnej fáze prípravy sú všetky boilies FRESH MAX ponárané v špeciálnom booster kúpeli a následne sú poctivo presušené. Kúpeľ pozostáva z tekutých zložiek identických s tými, ktoré pridávame priamo do základu. Po zaschnutí sa vytvorí na boilies jemný atraktívny povlak, ktorý zabezpečuje ich okamžitú účinnosť. Vďaka poctivo vyberaným surovinám a originálnému výrobnému procesu ide o poctivú TOP klasiku z dieľne MAX carp.


Pomôžeme s výberom!

Neváhaj a napíš nám, prípadne zavolaj na jedno z telefónnych čísiel, ktoré nájdeš TU Radi ti zodpovieme tvoje otázky a pomôžeme s výberom.