🍃Boostre FRESH MAX

Boostre FRESH MAX sú silne koncentrované tekuté potravy špičkovej kvality, určené na zvýšenie účinnosti boilies FRESH MAX alebo FANTOM MAX. Taktiež sú výborným doplnkom na zatraktívnenie akéhokoľvek druhu kŕmenia, akými sú partikle, pelety, method-mixi a podobne. Vyznačujú sa efektívnou rozpustnosťou aj v studenej vode s dlhodobím účinkom uvoľňovania potravných signálov.

Boostre FRESH MAX sú silne koncentrované tekuté potravy špičkovej kvality, určené na zvýšenie účinnosti boilies FRESH MAX alebo FANTOM MAX. Taktiež sú výborným doplnkom na zatraktívnenie akéhokoľvek druhu kŕmenia akými sú partikle, pelety, method-mixi a podobne. Vyznačujú se efektívnou rozpustnosťou aj v studenej vode s dlhodobím účinkom uvoľňovania potravných signálov. Ide o špičkové tekuté potravy obohacované o výťažky a hydrolyzáty z rôznych živočíchov a kvalitné chuťovo-esenčné stimulanty. Odporúčané dávkovanie pre boilies FRESH MAX je 200 ml na 4kg. Pri boilies FANTOM MAX odporúčame 50 až 100 ml na 1kg. Odporúčaný odstup od zaliatia boilies boostrom po jeho použitie sú najmenej 2 hodiny v závislosti od teplotných podmienok vonkajšieho prostredia. Absolútne vhodné je zalievať boilies niekoľko dní pred ich použitím.

Potrebuješ ďalšie info?

Neváhaj a napíš nám, prípadne zavolaj na jedno z telefónnych čísiel, ktoré nájdeš TU Radi ti zodpovieme tvoje otázky a pomôžeme s výberom